כיצד להפוך ביקור באתר לרכישה?

בס"ד

איך תוכלו להגדיל את המכירות באתר ולא רק לזכות לביקורים..?

מאמר זה יועיל לכם במידה ומגיעים לאתרכם גולשים, אם לא מגיעים אליכם מספיק גולשים תוכלו לקרוא את המאמר הקודם: איך תוכלו להביא לאתר שלכם עשרות ומאות גולשים רלוונטיים בחודש?

  1. ראשית, כדי לשכנע את הגולש שכדאי לו לקנות את המוצר, המוצר חייב להיות ברור וממוקד. מה מוכרים, כמה זה עולה, מה מקבלים בדיוק.
  2. שדרו ללקוח שהוא בידיים אמינות וטובות – אם יש אפשרות שימו צ'אט לייב באתר, אפשרו לו לשאול אונליין אם הוא רוצה. אל תשכחו שאף אחד בדרך כלל לא קונה מוצר בפעם הראשונה בלי לשאול כמה שאלות, שאלות אלו באות כדי לבנות אמון במוכר, אמון במערכת האתר – שיש כאן משהו אמיתי ולא סוג של פישינג או משהו כזה. לחילופין לפעמים מספיק שיהיה הסבר מפורט איך המוצר מגיע, תוך כמה זמן ומה קורה כשיש בעיה. כמובן להשאיר טלפון לברורים.
  3. גם כשאתם כותבים תוכן מכירתי נסו להיות קצת "חבריים" לתת תחושה אנושית – בסופו של דבר האדם מחפש את התחושה שרוצים בטובתו ולא רק מנסים להרוויח עליו. דיבור אנושי יוצר תחושה של אדם לאדם.
  4. כלל גדול במכירות שרות או מוצר מותאם ללקוח – תהיה אמיתי ותתן עם כל הלב – תבקש תמורה אבל תתן לאדם את מה שהוא צריך – אל תמכור לו לוקשים. אם אתה דואג לקונה הוא ירגיש את זה ויקנה ממך שוב ושוב כי אתה מועיל לו.
  5. הדבר החשוב ביותר – חויית משתמש טובה! תהיה יעיל, ממוקד ומניע לפעולה. אל תיתן לגולש להסתבך, אל תקפיץ לו כל מיני טפסים מסובכים למלא. תחשוב שהאתר או דף הנחיתה צריך להיות מתאים לאדם בן 70 + גם. הכי פשוט, הכי מהיר ומזמין. 3 קליקים והמוצר הוזמן או לחילופין קליק אחד והוא השאיר פרטים.
  6. אל תשכחו לוודא שמהירות טעינת האתר לא עולה על 4 שניות