כך תוכל/י לשווק את המוצר או השירות שלך

​יש לך מוצר או שירות? – 4 סיבות למה כדאי לכתוב על זה מאמר או מדריך….

ברשתות החברתיות ובמיילים אנו רואים כותבים שנותנים בחינם מדריכים בחינם… האם זה משתלם בסוף? אז כדאי ללמוד על ארבעה סיבות למה כדאי לכתוב מדריכים ומאמרים:

סיבה ראשונה: כותב תוכן מקבל תואר "מומחה"

קודם כל אנו צריכים לדעת שבאינטרנט הדבר הנחשב ביותר הוא "תוכן טוב" – אנשים גולשים כי הם מחפשים תוכן ומענה לדברים שהם צריכים.

אם תכתוב תוכן טוב הגולשים יתייחסו אליך כמומחה בתחום עליו אתה כותב וישמחו לשמוע ממך עוד ועוד.

בזמן שהם יצטרכו שירות של אדם כמוך הם ידעו שאתה כתובת מומלצת ולכן לא יהססו לפנות אליך לקבלת עצה ושירות.

סיבה שנייה: אינטראקציה חיובית עם הכותב

אנחנו יודעים שכשאדם מנסה למכור לנו משהו מייד אנחנו קצת נחסמים ורוב הסיכויים שלא ניצור אינטראקציה משמעותית עם הפרסום / המפרסם.

ברגע שאדם כותב תוכן הוא בעצם בא לעזור לי – הוא לא בא למכור לי. לכן אני פנוי להקשיב לו וליצור איתו אינטראקציה חיובית. לכן יהיה לו קל יותר למכור לי בסוף בצורה עדינה וידידותית לאחר שחשף מולי את הידע והתועלת שלו בשביל מה שאני מחפש.

סיבה 3: ויראליות שיוצרת חשיפה

מדריכים הם חומר שאדם מעביר הלאה ושמח לשתף כך התוכן הופך לוויראלי ומגביר חשיפה לכותב.

סיבה 4 : הקידום בגוגל.

כל החומר שאדם כותב באתר שלו מאונדקס יפה אצל גוגל ולכן אנשים יגיעו בחיפוש לאתר שלו. ממילא אותו אדם זוכה לחשיפה נוספת של מאות ואלפי גולשים שיחפשו מידע בתחום שבו הוא כותב.

אם המאמר או המדריך שלכם יפורסם באתר אינטרנט או פורטל גדול, גוגל יקדם אתכם עוד יותר ויותר לקוחות פוטנציאלים ייחפשו אליכם.

אז אם חשבתם לכתוב משהו על התחום בו אתם עוסקים… כדאי מאד.

הדרכים להפצת תוכן הם בלוגים / אתרי תוכן / אינדקסים שונים בחינם ובתשלום/ פרסום בפייסבוק / שיתופי פעולה עם אתרים שונים / חברים מאותו תחום / רשימות תפוצה של אתרי תוכן מהתחום הרלוונטי וכמובן – רשימת תפוצה שתבנו בעצמכם!

לא לשכוח ההתמדה היא העיקר!

קידום בגוגל
בלוג

3 כללי ברזל שגרמו לאתר שלי להתקדם מהר בגוגל

גוגל אורגני – איך מתחילים הקרב התחרותי בתחום האינטרנט דורש מבעלי אתרים להתעקש על כלים וטכניקות אפקטיביים כדי לשפר את המיקום שלהם במנועי החיפוש. הנה

קידום אתרים בגוגל
בלוג

5 כללים חשובים בקידום אתרים בגוגל

קידום בגוגל ע"י כותרות ותוכן איכותי כותרות ותוכן איכותי הם מרכיבים מפתח בקידום אתרים במנועי החיפוש, ובפרט בגוגל. המערכות האלגוריתמיות של גוגל יודעות לזהות תוכן

היי רוצים לקבל מאיתנו יעוץ במתנה?
תשאירו פרטים ונקבע זמן לשיחה

פתח צ'אט
דברו איתי עכשיו בווצאפ
אהלן ! ברוכים הבאים
נשמח לעזור