למה כדאי לבנות אתר דווקא בוורדפרס

וורדפרס הוקמה כמערכת בלוגים לפרסום ושיתוף תוכן, במשך הזמן המערכת שודרגה והפכה לפופולרית מאד וכיום היא מובילה בשוק בוני האתרים בעולם.

בוורדפרס תמצאו שילוב מנצח של כמה דברים מאוד חשובים לבניית אתר מתקדם בימינו:

1. מערכת לניהול תוכן ידידותית למשתמש, וורדפרס בנויה בצורה מאד ידידותית לניהול. הוספת מאמרים, תמונות ופיצ'רים שונים הפכו להיות פשוטים וקלים. כך גם מי שלא עבר קורס בבניית אתרים יכול לנהל את התוכן באתר.

2. וורדפרס היא מערכת קוד (CMS) פתוח לכן תוכלו תמיד לפתח ולשנות אותה בלי תלות במתכנת כזה או אחר. מניסיוננו פיתוח אתר על מערכת ייחודית בקוד גורמת לחתונה קתולית שבבסיסה היא בעייתית מאד כי הלקוח מוצא את עצמו תלוי ב 100 אחוז בחברה המפתחת.

בוורדפרס כשתרצו פתאום לשדרג את האתר תוכלו בקלות להוסיף תוסף שמיועד לפיצ'ר אותו תצטרכו. נכון התוספים של וורדפרס פשוט חוסכים עשרות אלפי שקלים של פיתוח עצמאי.

3. רספונסיביות –

וורדפרס מותאמת בצורה מושלמת לכל המכשירים, זה דורש עבודה טובה של בונה האתר אבל באופן טבעי המערכת מותאמת מאוד לסמארטפונים ורוב התבניות היום מקבלות ציון גבוה בגוגל בחוויית משתמש.

אתר וורדפרס
אתרים

מדריך לבניית אתר וורדפרס

מדריך מקיף זה מציע גישה שלב אחר שלב לבניית אתר וורדפרס. הוא בוחן את השלבים החיוניים של פיתוח האתר, מההגדרה הראשונית ועד לנגיעות האחרונות. הפוסט

היי רוצים לקבל מאיתנו יעוץ במתנה?
תשאירו פרטים ונקבע זמן לשיחה

פתח צ'אט
דברו איתי עכשיו בווצאפ
אהלן ! ברוכים הבאים
נשמח לעזור