איזה מילים כדאי לשתול באתר? – קידום האתר בגוגל

קידום האתר בגוגל – על קצה המזלג

כמה דברים שצריך לעשות בשביל לקדם את האתר

היי חברים, אנחנו יודעים שגוגל סורק את האתר שלנו. נניח שהאתר שלנו עוסק בתפלין.

ברגע שלקוח יחפש "תפילין" בגוגל האתר שלנו גם ייסרק כמובן אך מה יקבע אם הוא יופיע בתוצאות החיפוש במקומות הראשונים? התשובה תלויה בכמה דברים:

  1. כמה המילה תפילין נמצאת באתר ויותר נכון כמה האתר שלנו מוגדר ומסונכרן עם המילה תפילין ומוכיח את עצמו כבעל תוכן השייך לתפילין? באמצעות כותרות, באמצעות כתבות, באמצעות תמונות ששייכות לתפילין ופרמטרים נוספים.
  2. כמה גולשים מגיעים לאתר שלנו ומוצאים בו עניין? – גוגל מחשיב אתר כשיש אליו תנועה אך גם כשהתנועה בו נמשכת כמה דקות. דבר זה מראה על טיב התוכן ומצביע על כך שהגולשים נהנים לגלוש באתר.
  3. אתר שלגולשים לא יהיה בו עניין לאחר הכניסה אליו גוגל כבר ידאג להחשיב אותו פחות. פשוט מאד גוגל רוצה לתת שרות גלישה טובה לגולשים.
  4. התאמה למובייל – מלפני שנה גוגל נותנת עדיפות לאתר שמותאם לנייד. אם אתם לא בקטגוריה חבל על מאמצי הקידום. היום התאמה לנייד היא דבר קריטי יותר מהתאמה לדסקטופ – מעל 60 % לפי נתונים גלובליים גולשים דרך הנייד. גוגל יודעת זאת ומעדיפה אתרים רספונסיביים שמותאמים לנייד.

עכשיו שקצת קיבלנו כיוון מה גוגל אוהב – תוכן טוב ואיכותי שאנשים אוהבים לקרוא או להשתמש. במקרה של מכירות זה יהיה לינקים עובדים ולא שבורים – חוויית לקוח טובה ולא מתסכלת כדאי לדעת עוד כמה דברים קטנים כשתעבדו על האתר שלכם:

1. מבחינת גוגל יש הבדל משמעותי בין כותרת האתר, הדפים הראשיים שמופיעים בתפריט ודפים פנימיים יותר. חשוב שמילות החיפוש שלנו יופיעו בכותרת הראשית, בתפריט העליון ובדף הבית.

2. לכל תמונה ניתן להגדיר "alt" – מילה ששייכת לתמונה. חשוב מאוד שהם יהיו תואמים למילות המפתח שלנו…

3. כמה האתר שלנו מופיע ברשת? דרך אחת לקדם את האתר שלנו היא להכניס אותו לאינדקסים שונים שמפרסמים את האתר שלנו או להחליך קישורים עם חברים / אתרים שונים לצורך שת"פ. ככל שהאתר מופיע יותר הוא "נחשב יותר" בעיני גוגל.

4. דרך נוספת  חשובה לקידום האתר היא להביא אליו גולשים באמצעות הרשתות החברתיות. עוד דרך לתת לגוגל להחשיב את האתר בגלל הכניסות אליו מהרשתות החברתיות.

בהצלחה חברים! קידום האתר

קידום בגוגל
בלוג

3 כללי ברזל שגרמו לאתר שלי להתקדם מהר בגוגל

גוגל אורגני – איך מתחילים הקרב התחרותי בתחום האינטרנט דורש מבעלי אתרים להתעקש על כלים וטכניקות אפקטיביים כדי לשפר את המיקום שלהם במנועי החיפוש. הנה

היי רוצים לקבל מאיתנו יעוץ במתנה?
תשאירו פרטים ונקבע זמן לשיחה

פתח צ'אט
דברו איתי עכשיו בווצאפ
אהלן ! ברוכים הבאים
נשמח לעזור