שיווק שותפים – איך זה עובד ולמה זה רווחי ?

בס"ד
בטח שמעתם על תחום "שיווק שותפים" ואם לא אז כדאי לקבל מושג אודות אחד התחומים המועילים והרווחיים ביותר כיום בשיווק באינטרנט.
שיווק שותפים הוא בעצם תיווך, לדוגמא חברה שרוצה לשווק אירוח בבתי מלון תשמח שיהיה מישהו שישיג לה אורחים ויקבל על זה עמלה מתגמלת. במקום להוציא כסף על פרסום ולהשקיע הרבה אנרגיות הם פשוט משלמים לסוכן / משווק את העמלה והוא מצידו מתאמץ להביא להם לקוחות כך שני הצדדים מרוויחים.
איך זה הולך באינטרנט?
יש מפרסמים שפשוט מפרסמים חברות ומותגים ועל כל פנייה / סגירה הם מקבלים עמלה. כך למשל חברה גדולה של כלי עבודה תתן למי שיביא לה קונים לאתר 15% על רכישה. מצד אחד למפרסם קל לפרסם את החברה כי היא מותג והוא מתוגמל על כל עסקה ומצד שני לחברה עצמה יש נחת רוח מלקוחות נכנסים ושוב כפי שאמרנו היא שמחה לתת עמלה למשווק.
אז מה זה קשור אלינו?
אם אנחנו מכירים נותן שירות טוב / מוצר שעושה טוב לאנשים לדוגמא צימר של חבר או קורס מועיל וכדו' נוכל להיות כמו "מיני סוכן שלו" ונציע לו אנשים תמורת עמלות שיהיו משתלמות ל – 2 הצדדים. כל זאת בתנאי שבאמת אנו מאמינים בטיב המוצר – כך זה אמיתי ומשרת את כל הצדדים:

1. מקבל השירות – שהוא מקבל שירות טוב
2. נותן השירות שהצליח לספק ולהרוויח מהשירות שלו
3. אנחנו שתיווכנו ביניהם קיבלנו עמלה נחמדה

אדם שמשווק כמה תחומים ומשקיע בזה זמן יכול להרוויח הרבה עמלות.
לאחרונה בנינו תוכנה של שיווק שותפים שמתחברת לאתר ומאפשרת לכל אדם שמעוניין למכור מוצר או שירות להפיץ אותו הלאה בגדול.

אתר וורדפרס
אתרים

מדריך לבניית אתר וורדפרס

מדריך מקיף זה מציע גישה שלב אחר שלב לבניית אתר וורדפרס. הוא בוחן את השלבים החיוניים של פיתוח האתר, מההגדרה הראשונית ועד לנגיעות האחרונות. הפוסט

היי רוצים לקבל מאיתנו יעוץ במתנה?
תשאירו פרטים ונקבע זמן לשיחה

פתח צ'אט
דברו איתי עכשיו בווצאפ
אהלן ! ברוכים הבאים
נשמח לעזור